Jak z prostej komody wyczarować toaletkę w sypialni

Większość kobiet marzy o swojej stylowej toaletce w sypialni. Zakup tego typu mebla może być czasami ponad możliwości finansowe. Czy to znaczy, że trzeba raz na zawsze pożegnać się z marzeniem? Absolutnie nie. Nawet prosta komoda w sypialni może stać się niezwykle stylową toaletką, doskonale zorganizowana i bardzo wygodną podczas korzystania.

Jak z komody zrobić toaletkę do sypialni

Komoda doskonale nadaje się do zorganizowania toaletki w sypialni. Na jej blacie wystarczy tylko postawić dosyć dużo lustro, a następnie uporządkować wszystkie swoje rzeczy osobiste do robienia makijażu, perfumy oraz inne bibeloty. Można ustawić je w ozdobnych słoikach lub kamionkowych kubkach, a na biżuterię zamówić sobie ozdobne szkatułki. Dzięki temu toaletka w sypialni będzie prezentować się niezwykle okazale i elegancko.

Organizer do szuflady komody

Komoda w sypialni pełniąca funkcję toaletki powinna być też świetnie zorganizowana w środku. O to natomiast nie trudno, wystarczy tylko kupić dobry organizer do szuflady komody. Tego typy organizery z łatwością można zamówić przez internet. Pozwalają one na wygodne zorganizowanie takich rzeczy osobistych jak chociażby bielizna czy skarpetki. Jeżeli ma się sporo kosmetyków oraz biżuterii, a wszystkie te rzeczy nie zmieszczą się na blacie toaletki, można również włożyć je do szuflad. Ponownie do sensownego ich uporządkowania warto wybrać wygodny organizer do szuflady.