Kubek central perk

„Przyjaciele” to kultowy amerykański serial, który święcił triumfy na całym świecie. Chociaż nie jest już on emitowany, to w dalszym ciągu ma bardzo duże grono zagorzałych fanów. Można motyw ten wykorzystać, kiedy szukamy prezentu dla kogoś z rodziny, przyjaciela lub znajomego.

Prezenty z motywem „Przyjaciół”

Istnieje bardzo dużo prezentów opartych na serialu „Przyjaciele”. Na rynku upominków, dostępne są kalendarze, różnego rodzaju breloczki, notesy i tym podobne. Jednym z ciekawszych pomysłów może być Kubek Central Perk.

Central Perk była to kawiarnia, w której serialowi przyjaciele spędzali dość dużo czasu. Właściwie w każdym odcinku, była przynajmniej jedna scena, kiedy przyjaciele przesiadywali, w swojej ulubionej knajpie. Motyw ten był tak mocno związany z losami tytułowych przyjaciół, że swego czasu jedna z sieci kawiarnianych, otwierała kawiarnie Central Perk w różnych częściach świata. Między innymi jedna z nich powstała w Warszawie.

Z tego to powodu Kubek Central Perk może być doskonałym pomysłem na prezent dla kogoś, kto wiemy, że lubi serial „Przyjaciele”. Przede wszystkim sam w sobie kubek, jest rzeczą miłą do podarowania i swego rodzaju użyteczną. Jeśli jednak wiąże się z czymś, co lubimy, wówczas nabiera bardziej osobistego charakteru. Z tego to powodu, jeżeli osoba, którą zamierzamy obdarować, lubi serial „Przyjaciele”, wówczas kubek z logiem Central Perk jest jedną z ciekawszych opcji na prezent.