Kufle do piwa – idealny prezent na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski? Potrzebny jest więc prezent! Najlepiej postawić na coś, co lubią wszyscy faceci. Jak wiadomo dobrze jest się spotkać w gronie znajomych, oglądając mecz i popijając piwko. Może by tak więc… kufle do piwa?

Gustowne kufle do piwa

Ozdobne kufle do piwa wykonane z grubego szkła będą stanowić świetny prezent – nie tylko ładny, ale i praktyczny. Z pewnością przydają się przyszłemu panu młodemu podczas turniejów FIFA rozgrywanych z kolegami czy podczas oglądania naszej reprezentacji dającej z siebie wszystko na murawie. Co więcej, takie kufle mogą stanowić ozdobę na półce i przez następne lata przypominać o imprezie z okazji wieczoru kawalerskiego.

Kufle magiczne

W ofertach producentów można znaleźć kufle, które po napełnieniu zimnym trunkiem – wykazują „właściwości magiczne”. W rzeczywistości po ochłodzeniu szkła zimnym piwem, ukazuje się grafika lub napis. Z okazji planowanego ożenku można podarować koledze właśnie takie kufle. W sprzedaży dostępne są także takie, po schłodzeniu których ukazuje się wizerunek nagiej kobiety – mógłby więc być to gadżet idealny na wieczór kawalerski.

Małe kufle

Ciekawą propozycją producentów wyrobów szklanych są zestawy małych kufli – niewiele większych od kieliszków. Ich powierzchnie są upstrzone różnymi śmiesznymi obrazkami i cytatami. W praktyce takie kufle stanowią naczynia do spożywania nieco mocniejszych trunków, niemniej wciąż mają formę kufli do piwa.

Kufle litrowe

Dla prawdziwego piwosza idealnym prezentem z okazji wieczoru kawalerskiego będzie zestaw kufli o pojemności jednego litra. W sprzedaży dostępne są również nieco mniejsze wersje, które zmieszczą w sobie 0.75 litra płynu. W obu przypadkach kufle prezentują się elegancko, ale w dłoni wyglądają nieco groteskowo – może to być więc zabawny prezent wręczony dla wywołania salwy śmiechu wśród zgromadzonych na imprezie gości.

Kufle spersonalizowane

Wieczór kawalerski z reguły jest planowany z dość dużym wyprzedzeniem. Dzięki temu uczestnicy imprezy mają stosunkowo dużo czasu na znalezienie idealnego zestawu kufli dla przyszłego nowożeńca. Atrakcyjną opcją jest zamówienie spersonalizowanych kufli przez internet. Wówczas na naczyniach można nadrukować własne napisy, na przykład imię gospodarza przyjęcia, jak również datę imprezy czy – wybiegając nieco bardziej w przyszłość – datę jego ślubu.

Kufle ze szkła to świetny prezent na wiele okazji – doskonale sprawdzi się także w przypadku wieczoru kawalerskiego. Ważne, że będzie stanowił nie tylko miłą pamiątkę z niezapomnianego wieczoru, ale także przyda się w przyszłości.