Marka Pasabahce

producent Pasabahce

Oferta tureckiej firmy Pasabahce obejmuje naczynia, które są wykonane ze szkła o podwyższonej trwałości. Szkło jest odporne na zarysowania, uderzenia i jest idealnie przezroczyste. Cechą charakterystyczną produktów jest piękny, oryginalny kształt i w większości brak zdobień.

Naczynia tej marki są tak zaprojektowane, aby podkreślały wygląd potraw i napojów. Nadają się zarówno do domu, jak i do lokalu gastronomicznego. Są proste, klasyczne, eleganckie i funkcjonalne. Producent Pasabahce ma 80-letnie doświadczenie w tworzeniu naczyń stołowych.

Właściciele lokalów gastronomicznych znają szkło tej marki. Wybierając kieliszki czy szklanki do lokalu, kierują się zasadą, że najlepsza będzie prostota. Klienci zawsze zwracają uwagę na sposób podania potraw i napojów.

Pasabahce w gastronomii

Dodatkowym atutem jest właśnie wytrzymałość szkła, które po wielu zmywaniach pozostaje tak samo gładki i przezroczyste.

Szkło proste, klasyczne będzie pasowało do wystroju i charakteru większości restauracji. Dodatkowym atutem jest roczna gwarancja producenta na wszystkie naczynia.

Pasabahce – prostota i klasyka

Marka stworzyła kilka charakterystycznych linii. Między innymi linia Karat, która oferuje kieliszki i szklanki o różnych pojemnościach. Naczynia te posiadają delikatne zdobienia na ściankach. Są bardzo efektowne i przyciągają uwagę.

Linia Elysia to szkło, które również posiada delikatne zdobienia. Jego styl i charakter świetnie będzie się wpisywał w wystrój sal bankietowych.

Szkło tej marki sprzedawane jest w ilościach kartonowych, posiada podwyższoną trwałość i dedykowane jest właśnie lokalom gastronomicznym.