Parawan wannowy zamawiany przez internet

Trendy związane z zakupami asortymentu łazienkowego są w Polsce bardzo różne. Nikogo już nie dziwi fakt, że w hurtowniach z armaturą łazienkową zamawiamy WC, wanny czy gotowe, pełne prysznice. Ale co z parawanami wannowymi? Czy taki produkt warto zamówić przez internet, czy może lepiej pójść i sprawdzić konkretną ofertę sklepową? Z tym jest różnie, ale jedno jest pewne – da się dokonać fajnego zakupu parawanu wannowego z wykorzystaniem technologii cyfrowej.

Dokładny pomiar parawanu wannowego

Przed dokonaniem zakupu parawanu wannowego należy dokonać konkretnego i dokładnego pomiaru nie tylko naszej wanny, ale przez umiejscowienia przyłączy czy odpływów, czy dopływów wody. Te proste czynności pozwolą nam określić, jak mocno potrzebujemy sprawdzać, czy oby na pewno dany, upatrzony model parawanu wannowego sprawdzi się w naszej łazience. A z tym bywa różnie.

W końcu decydujemy się na zmianę fabrycznych ustawień danej wanny. To fajne i praktyczne rozwiązanie, które może się sprawdzić pod bardzo wieloma względami.

Pomiar i specyfikacja – dwa główne aspekty przed zakupem parawanu

Specyfikacja danego parawanu wannowego https://www.reahurt.pl/kategoria/zobacz/44,parawany-wannowe jest niezwykle istotna. Bywa tak, że montaż takiego parawanu nie jest możliwy przy niektórych modelach wanien. Co istotne, przed dokonaniem takiego zakupu powinniśmy mierzyć przede wszystkim wysokość i szerokość, ale nie tylko samego parawanu wannowego.

Sprawdzajmy też wykończenia, ranty i inne miejsca, gdzie dany parawan będzie miał styk z naszą wanną. Po dokonaniu takiego pomiaru najlepiej jest wykonać osobisty lub telefoniczny kontakt z daną hurtownią z armaturą łazienkową w celu potwierdzenia naszych wymiarów z wymiarami interesującego nas produktu. To da nam pewność, że zakup naszego parawanu wannowego będzie w pełni trafiony.

Zobacz wpis