Stolik kawowy na wymiar- jaki wybrać?

stolik kawowy na wymiar

Wybierając stolik kawowy, należy zwrócić uwagę na jego istotne parametry, w tym takie jak: rozmiar, kształt, a także estetykę. Należy dopasować jego wygląd do pomieszczenia, w którym będzie się znajdować. Popularnym pomysłem staje się wybór dwóch stolików różniących się pod względem kształtu, koloru i wysokości. Mogą pełnić dwie różne funkcje, aby w rzeczywistości tworzyć duet doskonały. 

Stolik kawowy na wymiar – nowoczesny czy klasyczny?

Stolik o prostych i nowoczesnych kształtach świetnie prezentuje się zarówno we wnętrzu klasycznym, jak i nowoczesnym. Zamawiając stolik kawowy na wymiar, można zdecydować o jego wysokości, liczbie nóg i innych parametrach. Popularnością cieszą się stoliki na stelażach, które idealnie odnajdują się we wnętrzach:

  • industrialnych,
  • skandynawskich,
  • minimalistycznych.

Oprócz koloru i kształtu znaczenie ma również materiał, z którego mebel został wykonany. Blat może mieć bardzo różnorodne kształty: od prostokątnego, przez heksagonalny, okrągły czy w kształcie litery C. Ciekawą propozycją są blaty ze spieków kwarcowych, szkła czy płyt o przypominającym rysunku drewna. Szeroka dostępność kolorystyczna materiałów, różnorodność faktur powodują, że każdy może znaleźć produkt odpowiedni dla siebie.

Stolik kawowy na wymiar – relaks i estetyka

Wybór stolika kawowego na wymiar pozwala dopasować go do potrzeb konkretnego wnętrza. Personalizacja mebla umożliwi uzyskanie funkcjonalnego oraz unikalnego przedmiotu bez utraty potrzebnych centymetrów pomieszczenia. Decydując się na te niepozorny mebel, można zyskać blat podczas picia porannej kawy, praktyczną półkę podczas czytania książki czy wreszcie istotny element dekoracyjny salonu, który uzupełnia charakter wnętrza.