Lampa na wysięgniku z możliwością regulacji

kinkiet na wysięgniku

Wśród lamp dużą popularnością cieszą się te modele, które umieszczone są na charakterystycznym wysięgniku. Można je dopasować do swoich preferencji, zapewniają one komfort użytkowania w każdych warunkach. Dzięki wydłużonemu uchwytowi można doskonale kontrolować światłem. Maksymalnie wydłużona rękojeść prezentuje się bardzo gustownie i nowocześnie, pasuje do loftowych oraz industrialnych wnętrz. Stylową lampą z wysięgnikiem manewruje się zdecydowanie łatwiej niż klasyczną lampką biurową.

Kinkiet na wysięgniku idealnym akcesorium do oświetlania biurek i stolików

Kinkiet na wysięgniku stanowi nowoczesne rozwiązanie do eklektycznych oraz modernistycznych wnętrz. Z jego pomocą można rozjaśnić biurko do pracy i odrabiania lekcji. Przyda się ono do oświetlenia kącika czytelniczego bądź strefy wypoczynkowej. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się także nad stolikiem nocnym w strefie sypialnianej. Stylowe lampy stylizowane są na czarno-matową kolorystykę. Występują również w odcieniach brązu i imitacji drewna dębowego. Wykonane są z porządnych kompozytów odpornych na przetarcia, uszkodzenia i ogólną eksploatację.

Lampy ścienne z wydłużoną rękojeścią, które wyróżniają się industrialną stylistyką

kinkiet na wysięgniku

Stylowe abażury są połączeniem nowoczesnej funkcjonalności i industrialnej stylistyki. Zdecydowanie kinkiety na wysięgnikach wpływają pozytywnie na walory estetyczne danego pomieszczenia. Eleganckie klosze mogą posiadać posrebrzane bądź pozłacane śruby lub inne elementy. Nowatorskie modele lamp można opisać trzema słowami: design, funkcjonalność, oryginalność. Oświetlenie to jest kompatybilne z energooszczędnymi żarówkami w technologii led. Dzięki temu świecą one ładnym, przyjemnym światłem. Wprowadzają do pomieszczeń przytulne światło. Lampy te:

  • są kompaktowe i jednocześnie efektowne,
  • występują w stonowanych i klasycznych kolorach,
  • nie zajmują dużo miejsca na ścianie,
  • prezentują się gustownie w pomieszczeniach,
  • dodają designu nowoczesnym budynkom.